Dziś jest: Piątek, 17 Września 2021 r.
Elbląski Komitet Obywatelski » strona główna

AKTUALNOŚCI

WYBORY

BAROMETR AKTYWNOŚCI RADNYCH

OSTATNIE WPISY NA BLOGACH

DOKUMENTY

CZYTELNIA

STANOWISKA

Teresa Bocheńska

Teresa Bocheńska, 62 lata 

Wykształcenie:

Wykształcenie wyższe. Absolwentka Politechniki Gdańskiej (mgr inż. budownictwa wodnego) oraz studiów podyplomowych w zakresie ochrony środowiska i wyceny nieruchomości. Obecnie emerytka i redaktor miesięcznika „Razem z Tobą”, społecznie kieruje Bankiem Żywności w Elblągu.

Doświadczenia zawodowe:
 
Posiada bogate doświadczenie zawodowe. Pracowała na budowach, w pracowniach projektowych, w biurze planowania przestrzennego, w wydziale ochrony środowiska UW, w RZGW Gdańsk.

Doświadczenia społeczne:
 
Od 24 lat pracuje społecznie w organizacjach pozarządowych. Po roku 1989 współzałożycielka i członek zarządów Fundacji Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym im. Matki Teresy z Kalkuty, Elbląskiej Rady Konsultacyjnej Osób Niepełnosprawnych, Elbląskiego Stowarzyszenia Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, Banku Żywności w Elblągu. W latach 1980 – 1981 współzałożycielka i przewodnicząca Międzyzakładowej Komisji NSZZ „Solidarność” przy WZRMiOW w Elblągu. W 1989 r. członek Komitetu Obywatelskiego „Solidarność”. Radna Rady Miasta Elbląga trzech kadencji od roku 1990. W latach 1990-1991 Przewodnicząca Sejmiku Samorządowego Województwa Elbląskiego.
 
Rodzina, zainteresowania:
 
Elblążanka od 1972 r. Mąż Jacek – architekt urbanista. Troje dzieci – jedno nie żyje. Troje wnucząt. Dwa psy. Zamiłowania: książki, rodzinna turystyka krajoznawcza, ogródek działkowy.

Adres email, strona internetowa: pajdka@wp.pl
Strona główna | O nas | Członkowie | Jak przystąpić | Galeria | Linki | Mapa serwisu | Kontakt stat4u