Dziś jest: Piątek, 17 Września 2021 r.
Elbląski Komitet Obywatelski » strona główna

AKTUALNOŚCI

WYBORY

BAROMETR AKTYWNOŚCI RADNYCH

OSTATNIE WPISY NA BLOGACH

DOKUMENTY

CZYTELNIA

STANOWISKA

Izabela Piskorek

Izabela Piskorek, 35 lat
 
Wykształcenie wyższe. Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego (filologia polska). Nauczyciel języka polskiego w V Liceum Ogólnokształcącym im. Haliny Poświatowskiej w Elblągu.
 
Od trzynastu lat pracuje w oświacie jako nauczyciel i wykładowca. Poprzednio pracowała w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości im. B. Jańskiego, Samorządowej Szkole Podstawowej nr 21 oraz w Gimnazjum Nr 9 w Elblągu. 
 
Jest zastępcą redaktora naczelnego Elbląskiego Kwartalnika Kulturalnego „Tygiel”; zastępcą redaktora naczelnego największego portalu internetowego poświęconego rehabilitacji i fizjoterapii - Fizjopedia.pl. Jest również członkinią kapituły przyznającej nagrody w Plebiscycie Aleksandry oraz członkinią kapituły przyznającej nagrody w konkursie „Elbląska Książka Roku” oraz „Elbląski Rękopis Roku”.
 
Animatorka życia kulturalnego w Elblągu. Współzałożycielka i wiceprezes Stowarzyszenia Animatorów Kultury „Teatr z Bliska”. Współtwórczyni i organizatorka Festiwalu Amatorskich Zespołów Teatralnych „DESKA” w Elblągu. Członkini zarządu Stowarzyszenia Elbląski Klub Autorów SEKA. Ceniony krytyk teatralny i literacki.
 
Matka dwojga dzieci: Weroniki lat 12 i Jakuba lat 8. 
Interesuje się szeroko pojętą problematyką społeczną, filozofią, literaturą piękną, historią, psychologią, socjologią, antropologią; teatrem; filmem; muzyką (filmową, klasyczną, smooth jazzem, reggae, elektroniczną klasyczną i ambientową). 
 
Adres email: izabela@profizjomedica.pl
 
Strona główna | O nas | Członkowie | Jak przystąpić | Galeria | Linki | Mapa serwisu | Kontakt stat4u