Dziś jest: Niedziela, 29 Marca 2020 r.
Elbląski Komitet Obywatelski » strona główna » blogi » Arkadiusz Jachimowicz» wpisy » Szlachetni filantropi
Poniedziałek, 10. Czerwiec 2013 r. | Odsłon: 5771

Szlachetni filantropi

Nowoczesna filantropia to nie przekazywanie pieniędzy z porywu serca - choć ciągle często tak się zdarza, a przemyślana i długotrwała współpraca z organizacjami charytatywnymi, które specjalizują się w świadczeniu pomocy osobom potrzebującym, co wcale nie jest proste i oczywiste. Kto pomagał, ten wie.
Dzisiaj Fundacja Elbląga po raz kolejny nagrodziła statuetką - "Filantropa Roku", jest nim firma meblarska pana Wójcika. Wielkie brawa! Przedstawicielka firmy powiedziała, że najważniejsi są pracownicy - i bardzo słusznie, ale też firma jest wrażliwa społecznie, o czym świadczą sponsorowane organizacje pozarządowe i wspierane osoby, którym gorzej powiodło się w życiu.
Ryszard Rynkowski powiedział, że jego brygada RR to wspaniali młodzi ludzie, którzy wiedzą, czym jest dobro i bezinteresowność. To ważne na początku życia. A jak oni śpiewali!... Przecudnie! Wielkie Wam dzięki :)
Kampania wyborcza na poziomie wrzenia. Tyle obietnic co otrzymał Elbląg, nigdy jeszcze nie było. To nienormalna sytuacja, wszystkie molochy partyjne skupiły się jak soczewka na Elblągu, obiecują, obiecują, obiecują, dobrze że ta dziwna sytuacja skończy się 23. Wydaje mi się, że jesteśmy potężnie manipulowani, naszym kosztem partie chcą udowodnić swój poziom w rankingach, nieważne co dalej z tym jakimś elblągiem. Coś tu nie gra. Dobrze, że w przyszłorocznych, normalnych wyborach, każdy zajmie się sobą. Czyli partie - parlamentem, czego im z całego serca życzę.

Dodaj nowy komentarz:

Nie ma jeszcze komentarzy... Bądź pierwszy !!!

O mnie

Przeczytaj więcej  

Kontakt

mail: a.jachimowicz@eswip.pl tel. 605 404 972

Tego bloga

Odwiedziło: 72999 osób

Skomentowało: 0 osób

Ostatnie posty


Archiwum

Czerwiec 2013 (9)

Edycja

Strona główna | O nas | Członkowie | Jak przystąpić | Galeria | Linki | Mapa serwisu | Kontakt stat4u